Acantus Rosado Bodegas 2022 La Mancha

169 Kč / ks
Skladem (1 ks)

Krásná světlá malinově růžová barva. Svůdná vůně zralých malin, červeného rybízu, prašného červeného grapefruitu a s nádechem třešní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Báječná ovocná a osvěžující chuť

Krásná světlá malinově růžová barva. Svůdná vůně zralých malin, červeného rybízu, prašného červeného grapefruitu a s nádechem třešní. Nádherná ovocná a osvěžující chuť šťavnatých lesních plodů.

Bodegas Olarra

Bodegas Olarra se nachází na okraji Logroña, v samém srdci oblasti Rioja. Od samého vzniku v roce 1973 se vyznačuje krásnými prostory a  dokonalým technickým zařízením pro vinifikaci. V listopadu 2013 získalo od IWSC ocenění Nejlepší španělský výrobce vína roku 2013! Vinařství je také známé jako katedrála Riojy, a to díky krásné, architektonicky dokonale navržené budově, která právem podtrhuje výjimečnou kvalitu jejich vín. Nejmodernější vinařské techniky kombinované s tradiční zručností, perfektní péčí a podmínkami pro pěstování hroznů, jsou základem receptu pro vznik nejlepších červených vín, pocházejících z tohoto vinařství.

Růžová vína

Růžové je letní víno par excellence. A toto španělské růžové je rozhodně určeno pro léto! Růžová vína se vyrábějí z modrých hroznů, ale někdy se přidávají i bílé hrozny.

Růžová vína jsou dostupná v různých variantách a vyrábějí se v mnoha zemích. Francie je jedním z největších výrobců růžových vín, produkuje čtvrtinu z celkové světové produkce. Francouzská růžová jsou velmi populární a kvalitní. Většina francouzských růžových vín pochází z Provence. Kromě Francie se dobrá růžová vína vyrábějí také ve Španělsku a Itálii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lahev
Archivace: 2025
Doporučená teplota podávání: 7- 9 °C
Doporučené servírování: Sushi, Kuře, Asijská kuchyně
Druh vína: Suché víno
Obsah alkoholu: 12%
Odrůda: Merlot, Tempranillo
Odrůda v detailu: Tempranillo (90%) Merlot (10%)
Rok: 2022
Typ barvy: Růžové víno
Vinařská oblast: La Mancha
Země: Španělsko
sada: /acantus-rosado-bodegas-olarra-krabice/
lahev: /acantus-rosado-bodegas-olarra/

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: