Acantus Bodegas Olarra 2021 La Mancha

Bronz Stříbro Zlato
179 Kč / ks
Skladem (4 ks)

Pevná, tmavá fialová červeno-černá barva. Atraktivní aroma bohaté na zralé černé třešně, krémové višně a s nádech karamelu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Se svými 13 medailemi je tento Acantus z roku 2017 novým „ Generálem Španělska“: Generál, který tahá své trumfy z rukávu v podobě medailí. Toto španělské červené víno je kulatější, plnější a jemnější než jiné ročníky.

Přesvědčivě krásné španělské víno z jednoho z 20 nejlepších vinařství na světě! Víno je kulatější, plnější a měkčí než kdy dříve, s vůní černého ovoce a nádechem vanilky.

Pevná, tmavá fialová červeno-černá barva. Atraktivní aroma bohaté na zralé černé třešně, krémové višně a s nádech karamelu. Plné a pružné s množstvím krémových višní Cabernetu, sladkých borůvek, ostružin a s náznakem vanilky. 

 

Bodegas Olarra

Vinařství Olarra se nachází na okraji Logroña, v samém srdci oblasti Rioja. Od samého vzniku v roce 1973 se vyznačuje krásnými prostory a  dokonalým zařízením pro vinifikace. V listopadu roku 2013 získalo toto vinařství ocenění od IWSC nejlepší španělský výrobce vína roku 2013! Vinařství je také známé jako katedrála Riojy, a to díky krásné, architektonicky dokonale navržené budově, která právem podtrhuje výjimečnou kvalitu jejich vín. Nejmodernější vinařské techniky kombinované s tradiční zručností, perfektní péčí a podmínkami pro pěstování hroznů, jsou základem receptu pro vznik nejlepších červených vín, pocházejících z toto vinařství.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lahev
Druh vína: Suché víno
Chuť: Kořeněné & Elegantní
Odrůda: Cabernet Sauvignon, Tempranillo
Odrůda v detailu: Cabernet Sauvignon (75%), Tempranillo (25%)
Rok: 2021
Typ barvy: Červené víno
Vinařská oblast: La Mancha
Země: Španělsko
sada: /acantus-bodegas-olarra-krabice/
lahev: /acantus-bodegas-olarra/

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: