Doprava ZDARMA nad 1000 Kč
Infolinka +420 777 773 801
Přihlášení
0 Kč
Abrazo Rosado
Abrazo Rosado

Popis vína

  • Doporučené servírování Tapas, těstoviny a drůbeží maso.
  • Doporučená teplota podávání 8 - 10 °C
  • Země původu Španělsko
  • Vinařská oblast Aragon
  • Typ vína Suché víno
  • Druh vína Růžové víno

Mohlo by Vás také zajímat

Abrazo Rosado

ABRAZO rosado je vyrobeno z odrůdy Garnacha, která původně pochází z oblasti Cariñena ve Španělsku. Vinná réva použitá pro toto nádherné růžové víno roste v nadmořské výšce kolem 600 m v pohoří Sierras de Algairén a Serrallón v regionu Denominación de Origen Cariñena, který leží nedaleko města Zaragoza. Průměrný věk vinic se pohybuje okolo 20 let a výnos je zruba 5 tun na jeden hektar.

Hrozny pro toto víno jsou ručně sklízeny in Almonacid, stlačeny a zchlazeny na teplotu 12 ºC, předtím, než jsou fermentovány v ocelových tancích na 18 ºC. Jakmile je víno „vyčištěno“, je podrobeno studené stabilizaci při -5ºC a také konečné filtraci. Poté už zbývá jen jedno, a sice naplnit víno do lahví.

Abrazo Rosé má živou růžovou barvu. Ve vůni se silně projevují květinové a ovocné tóny, na konci se přitom objeví i podmanivý dotek grepu. Chuť je plná a výrazná.

Doporučujeme podávat toto Abrazo nejlépe s tapas, těstovinami nebo drůbežím masem. Víno by se mělo servírovat při 8-10ºC.

Proč nakupovat u nás

Doprava ZDARMA nad 1000 Kč

Doprava ZDARMA na všechny objednávky nad 1000 Kč – Po Praze doručení ve stejný den (při objednání do 12.30 hodin), celá republika do 24 hodin od objednání do 16.30 hodin.

Garance vrácení peněz

Víno Vám nechutná? Nevadí! Vyzvedneme si víno u Vás a vrátíme Vám peníze za celý karton zpět.

Nejlepší ceny v ČR

V případě, že objevíte stejné víno levnější než v naší akční týdenní nabídce, napište nám kde a za odměnu Vám zašleme karton 6-ti lahví tohoto vína ZDARMA!!!